Churcher Estates
Property Types
- 95% Bungalow
- 5% Other
Property Status
- 58% Sold STC
- 31% For Sale
- 7% To Let
- 4% Other
Property Cities
- 81% Ormskirk
- 7% Southport
- 5% Skelmersdale
- 9% Other
About Churcher Estates
Sort by:
County Road, Ormskirk, L39
- Guide Price £200,000
Cottage Lane, Ormskirk, L39
- Guide Price £220,000
Dyers Lane, Ormskirk, L39
- Guide Price £220,000
Spa Lane, Lathom, L40
- Guide Price £2,450,000
Back Lane East, Mawdesley, L40
- Guide Price £1,300,000
Green Lane, The Fountains Green Lane, L39
- In Excess of £90,000
Burscough, The Quays, L40
- In Excess of £110,000
Tyrer Road, Ormskirk, L39
- Offers in Region of £135,000
Inglewhite, Skelmersdale, WN8
- Guide Price £140,000
Southport Road, Ormskirk, L39
- Guide Price £160,000